איך בוחרים מנהל לאתר מכירות

בחירת איש מקצוע לתפקיד מסוים, היא אף פעם לא דבר קל. הרי אנחנו מפקידים בידיו סמכות ואחריות, מתוך כוונה שהוא יקדם את התחום עליו הוא מופקד, ובכך יקדם גם את העסק שלנו. 

אחת כמה וכמה, זה לא דבר קל כשמדובר על בחירת מנהל לאתר מכירות. אנחנו בונים אתר כזה בשביל למשוך אליו לקוחות אשר ירכשו מוצרים ושירותים, אותו גורם אשר אמון על ניהול אתרים אמור להיות אחראי על כל מה שמתרחש באתר, הוא צריך לוודא שהאתר מתוחזק כמו שצריך, עובד בצורה נכונה וכמובן עומד ביעדים שאנחנו מציבים בפניו. 

חשוב לומר, ישנם אתרי מכירות שונים ברשת. ישנם אתרים ששייכים ספציפית לעסקים, ישנם אתרים שמחליפים עסק פיזי ולמעשה הם הפלטפורמה היחידה בעזרתה אנחנו מוכרים מוצרים כאלה ואחרים, וכן ישנם אתרי מכירות שלא קשורים לשום עסק, הם מוכרים מוצרים של חברות ובתי עסק שונים. בכל אחד מהמקרים שתיארנו, אנחנו צריכים להעסיק מנהל אתר מכירות שידע לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. 

כיצד זה מתבצע?

בפועל, אנחנו נבחר מנהל אתר מכירות על פי שלושה פרמטרים עיקריים. 

ראשית, ניסיון. אנחנו חייבים למצוא מנהל אתר מכירות שמכיר את התחום של ניהול אתר מכירות, יש לו ניסיון בניהול, כולל ניהול צוות עובדים אם יש צורך בכך, עבודה מול ספקים, לקוחות ובעלי מקצוע שונים, ועוד. 

שנית, אנחנו נחפש איש מקצוע יצירתי ומקורי. אנחנו לא נרצה להעסיק מנהל מכירות שיציע לנו בדיוק את אותם דברים שאחרים מציעים לנו. 

שלישית, אנחנו נחפש מנהל מכירות, שיודע להציב יעדים ריאליים אך גבוהים ולעמוד בהם. אנחנו לא נחפש מנהל מכירות שירצה לעשות לעצמו הנחות או יחפש יעדים נמוכים לביצוע. נרצה להעסיק מנהל שמכוון גבוה ועומד בכך. 

שירי מלכה

שירי מלכה

שירי היא מעצבת גרפית ומקדמת אתרים עם ידע עצום בתוכנות הפוטושופ אילוסטורייטור אוהבת לצבור ידע ולחקור את עולם הדיגיטל