ווינדוס 10 להורדה – ממה להיזהר?

אלו מכם שמחפשים ווינדוס 10 להורדה יהיו צריכים להיות זהירים ולוודא כי הם אינם מורידים ווינדוס פרוץ או כזה שמגיע עם וירוסים. תרצו לשים לב כי אתם מורידים את הווינדוס אך ורק מהאתר של מיקרוסופט וזאת כאשר עליכם לשים לב כי יש לכם את הרישיון לתוכנה וזאת כדי שתוכלו לעשות בה שימוש ובצורה חוקית לחלוטין. כל אחד מכם שיפעל כך יוכל להיות בטוח כי מדובר בדרך הפעולה האחראית ביותר מצדו וזאת כל עוד מדובר על שימוש בווינדוס.

בחרו אך ורק ווינדוס חוקי מאתר מיקרוסופט

אם אתם מחפשים ווינדוס 10 להורדה תרצו לוודא כי אתם מורידים אותו אך ורק מאתר מיקרוסופט וזאת על מנת להבטיח שלא יהיה מדובר בגרסה פרוצה ולא חוקית או כזו שתגיע עם וירוסים. כל אחד מכם שיפעל בצורה אחראית בכל הנוגע לדבר יוכל להיות בטוח כי הוא ימצא מבוקשו וזאת ללא יותר מידי קושי. אז קחו זאת לתשומת הלב שלכם ובשיא הרצינות. בוודאי כך תרצו לפעול בעניין.

מביאים בחשבון את הרישיון לתוכנה

כאשר מורידם ווינדוס 10 להורדה עליכם לשים לב כי יש לכם רישיון לתוכנה ולא מדובר בווינדוס מאתר לא מוכר שעלול להיות גם לא חוקי. בייחוד אם מדובר בווינדוס עבור העסק או החברה שלכם, עליכם לפעול בצורה אחראית בכל הנוגע לנושא הזה.

קודם חפשו אחר רישיונות לתוכנה

טרם אתם מחפשים ווינדוס 10 להורדה תוכלו לבחון מספר חנויות ברשת שמוכרות רשיונות תוכנה חוקיים. כך תוכלו למצוא את הרישיון לתוכנה וללא שום קושי. אז קחו זאת בחשבון ושימו לב כי אינכם מתפשרים בכל הנוגע לעניין הזה. רק כך תוכלו לעשות שימוש במערכת ההפעלה הזו בראש שקט.

שירי מלכה

שירי מלכה

שירי היא מעצבת גרפית ומקדמת אתרים עם ידע עצום בתוכנות הפוטושופ אילוסטורייטור אוהבת לצבור ידע ולחקור את עולם הדיגיטל