היכן ניתן ללמוד שיווק עבור עורכי דין?


כשחושבים על שיווק עורכי דין, עלינו לחשוב – מקצועיות, אמינות ועמידה בתקן האתיקה של לשכת עורכי הדין. זהו הגוף הממונה על עורכי הדין כאשר חלק מתפקידו היא לשמור על הסדר ועל הישמעותם להנחיות שקבעו. עם זאת, שיווק הינו כלי הכרחי בפרסום עסקים ובעלי מקצוע.
אז איך עושים את זה נכון? תגלו בהמשך

תחילה, הכר את כללי המשחק


שניה לפני שקופצים למים ורצים למצוא עורכי דין לשווק, כדאי שנכיר את כללי המשחק שאנו נכנסים אליו. קבלו כמה מהכללים הבסיסיים שלשכת עורכי הדין יצפו מכם לכבד:

  • אסור לשקר! – וכל מילה נוספת מיותרת.

  • אין לרמוז אף לא קלות על אופציה להקלות בשכר הטרחה או "מבצע" מסוג זה או אחר.

  • שיווק בעל המקצוע יתאפשר ברשתות החברתיות ואפליקציות שונות, אך בשום פנים לא יאושר שום פרסום באתר הנמצאים בו תכנים פוגעניים כמו אלימות, עידוד עבירה על החוק, פורנוגרפיה ועוד.

  • ניתן כמובן להשתמש בסרטוני וידאו שיווקיים למיניהם כל עוד הם עומדים בתנאים.

  • ניתן גם לפרסם שמות פרטיים של לקוחות מרוצים (כלי שיווקי חזק מאוד), אך ורק אם הם נתנו אישור ברור וכתוב על כך.

ישנם עוד כמה כללים כמובן עליהם ניתן ללמוד באינטרנט, באתר מהימן. לאחר שהכרנו את הכללים שמכתיב הארגון הממונה על עורכי הדין, נמשיך לדרכי שיווק מומלצות.

היכן ואיך כדאי לשווק עורכי דין?

אם כבר הספקתם להתעניין מעט בתחום השיווק והפרסום, כנראה ההבנה הבסיסית ששיווק אינטרנטי נכון להיום הוא האופציה האפקטיבית ביותר כבר נחתה עליכם. מכאן נתקדם לכמה שיטות שיווק מוכרות שהוכיחו את עצמן כיעילות ביותר עד כה: – קידום אורגני וממומן. – פרסום ברשתות החברתיות. – קידום בעזרת סרטוני וידאו שיווקיים על כל סוגיהם ועוד. למידע נוסף גרביטקס

שירי מלכה

שירי מלכה

שירי היא מעצבת גרפית ומקדמת אתרים עם ידע עצום בתוכנות הפוטושופ אילוסטורייטור אוהבת לצבור ידע ולחקור את עולם הדיגיטל