רוצים לשווק את חנות האונליין שלכם? כך תמצאו מקדם מקצועי

בניית חנות אונליין היא הצעד הראשון שלכם בדרך להצלחה פיננסית והרחבת העסק שלכם. הצעד הבא שלכם יהיה לשווק את החנות, לפרסם אותה, להביא לקוחות פוטנציאליים וכמובן להגדיל את המכירות. זאת תוכלו לעשות באמצעות מקדם אתרים מקצועי שיבצע פעולות שונות לקידום אתר החנות בגוגל.

היכן נוכל למצוא מקדם אתרים מקצועי?

קידום אתרים הוא הליך ארוך טווח ויש השקעה כלכלית מרובה יחסית על מנת להגיע לתוצאות. התוצאות הן הטובות ביותר לטווח הארוך ולכן יש להיות סבלניים ולבחון היטב את המקדם עמו אתם עובדים שהוא אכן יוכל להביא לכם תוצאות בפועל. מקדמי אתרים מקצועיים תוכלו למצוא בחיפוש פשוט בגוגל, תוכלו לבדוק אינדקסים והמלצות ואפילו למצוא ברשתות חברתיות. לבסוף תוכלו כמובן לפנות אלינו ונשמח להעניק לכם את השירות המקצועי והאדיב ביותר.

שיווק אתרי מסחר זו המומחיות שלנו! דברו איתנו >>>

מה חשוב לבדוק מול המקדם?

כאשר אתם באים לבחון מקדם מקצועי אתם רוצים לבדוק מס' פרמטרים חשובים:

  • תיק עבודות – ראשית איך נראה תיק העבודות שלו? האם הוא מספק תוצאות בפועל לעסקים אחרים? האם תיק העבודות הוא גדול ומגוון או מצומצם מאוד? כיצד הוא מציג את לקוחותיו ואת הביצועים שלו?
  • אתר העסק – האם האתר של המקדם נראה מטופח? מעודכן? מקצועי? אם עניתם לא על אחד מהם ייתכן וגם העבודה על האתר שלכם תהיה בהתאם.
  • המלצות – חשוב מאוד לבדוק המלצות וחוות דעת על המקדם. מלבד אתר המקדם תוכלו לבדוק תגובות אותנטיות יותר בגוגל מיי ביזנס ובעמוד העסקי בפייסבוק של אותו מקדם/חברת קידום.
  • הסכם עבודה מסודר – מקדם אתרים שלא עובד עם הסכם עבודה מסודר הוא לא מקדם מקצועי ומשאיר פתח לבעיות בהמשך. לכן עבדו רק עם מקדם המציע לכם לחתום על הסכם עבודה מסודר שמגן על שני הצדדים.
שירי מלכה

שירי מלכה

שירי היא מעצבת גרפית ומקדמת אתרים עם ידע עצום בתוכנות הפוטושופ אילוסטורייטור אוהבת לצבור ידע ולחקור את עולם הדיגיטל