מחיר קופה ממוחשבת לעסק

טווח מחירי הקופות הממוחשבות לעסקים, רחב. מחיר קופה ממוחשבת לעסק תתבסס על פרמטרים רבים, כמו למשל סוג הקופה, התוכנה המותקנת בה, התאמת הקופה לעסק, הפונקציות השונות, המכשירים המחוברים לקופה (כמו למשל משקל) ועוד.

חשוב לדעת – השכרה לעומת רכישה

נכון להיום יש חברות אשר מציעות קופה ממוחשבת לעסק במסלול השכרה וקופות ממוחשבות לרכישה. באם מדובר על עסק חדש ההמלצה היא לשכור קופה עד שתהיו בטוחים שהעסק אכן יציב כלכלית.

היתרון כאן הוא שלרוב ניתן להפסיק את ההשכרה בכל זמן נתון ושאותו מחיר קופה ממוחשבת לעסק יהיה זול יותר מקניית קופה.

באם מדובר על עסק מבוסס השכרת קופה לאורך חודשים ארוכים או שנים אינה משתלמת, שכן העלות גבוהה יותר ורצוי לקנות קופה.

מחיר קופה ממוחשבת לעסק – יד שנייה או חדשה?

באם מעוניינים לרכוש קופה, תוכלו לבחור את המסלול הנכון לכן מתוך שתי האפשרויות הבאות:

  • יד שנייה – מחיר קופה ממוחשבת לעסק יד שנייה יהיה זול יותר בהשוואה לקופה חדשה. למרות זאת, חשוב לקחת בחשבון שכאן מדובר על "הימור", שכן אין לדעת במדויק מה מצב הקופה וכמה זמן היא תחזיק מעמד עד השלב בו תצטרכו לתקן אותה או לקנות קופה חדשה. בנוסף, ברוב המקרים קופות יד שנייה לא כוללות אחריות.
  • קופה חדשה לעסק – קופה ממוחשבת חדשה לעסק היא הקנייה הבטוחה. אמנם המחיר יהיה יקר יותר מקופה יד שנייה, אך אתם יודעים שאתם קונים קופה חדשה עם אחריות מלאה ואפשרות של החלפת חלקים או תיקונים במקרה של בעיה. קופה אשר תחזיק מעמד לאורך זמן ותשרת את הלקוחות נאמנה.

לסיום 

מחיר קופה ממוחשבת לעסק אמנם משתנה מקופה אחת לשנייה ובמקרים רבים יכריע את בחירתם של בתי עסק רבים, אך תמיד יש לקחת בחשבון שקופה ממוחשבת היא אותה קופה חכמה שתשרת אתכם לאורך זמן ותעזור לכם לייעל את כל מערך הניהול והכספים של החברה, כולל כל הקשור אל מלאי. 

מסיבה זו, חשוב שתבחרו האם לרכוש או להשכיר קופה ממוחשבת מחברה מוכרת ואמינה אשר מציעה מוצרים איכותיים, אחריות ותמיכה.

שירי מלכה

שירי מלכה

שירי היא מעצבת גרפית ומקדמת אתרים עם ידע עצום בתוכנות הפוטושופ אילוסטורייטור אוהבת לצבור ידע ולחקור את עולם הדיגיטל