הילד כל היום מול מסך? תרשמו אותו לחוג מחשבים לילדים

הדור של היום נקרא דור הדיגיטל ולא בכדי. הם מחוברים שעות רבות למסכי הטלוויזיה והמחשב ונדמה ששום דבר לא יכול להזיז אותם משם. אנו בחיים בעידן שבו מחשבים, סמארטפונים ואינטרנט שולטים בעולם, רובוטים ומכונות חכמות מחליפות מקומות עבודה ומוציאים אנשים לפנסיה מוקדמת – אז לכל הפחות שנצליח לדאוג לעתיד הילדים שלנו. זאת נוכל לעשות על ידי שליחתם ללימודי חוג מחשבים לילדים. אם כבר הם מחוברים למחשב שעות במהלך היום לפחות שיעשו עם זה משהו טוב וילמדו את התחום.

לעשות מהלימון לימונדה ומהפיקסלים מקצוע:

לימודי מחשבים, שפות תכנות, פיתוח אפליקציות ועוד – אילו תחומי הלימוד הפופולריים ביותר בעולם כיום. אלה משתלבים בכל תחומי החיים שלנו, החל מטלוויזיה וקולנוע, דרך בניית משחקים, בניית אתרים, אפליקציות, תוכנות חשובות בכל הענפים והתחומים, תחום הסייבר ואבטחת המידע ועוד. זה בסדר גמור שהילדים מתעניינים במחשבים אולם במקום לשחק כל היום, שלחו אותם ללמוד כיצד לייצר את המשחקים הללו, כיצד המחשבים עובדים, כיצד לתכנת ולפתח דברים. לא דבר בכך שהם ירכשו מקצוע לעתיד או בסיס למקצוע בעתיד אלא גם יפתחו יכולות לימודיות רבות.

אילו חוגי מחשבים מתאימים לילדים?

ילדים ובני נוער הינם בעלי קליטה טובה מאוד למחשבים, משחקים וידע חדש בכלל. זה הזמן לשלב אותם בחוג מחשבים, חוג ללימוד שפות תכנות שונות, חוג לפיתוח משחקים ואפליקציות, חוג JavaScript לנוער ועוד. באמצעות תוכניות לימוד ידידותיות ולימוד סבלני הילדים שלכם ייהנו בתוך כמה חודשים מידע מקצועי שיבסס אותם במגוון רחב של ענפים בתחום המחשבים, התכנות והסייבר.

כיצד חוגים אלה יוכלו לסייע לילדים שלכם?

אלה לא רק יסייע בהתפתחות מקצועית במגוון רחב של תחומים אלא יסייע בפיתוח יכולות לימוד באנגלית, מתמטיקה, פיזיקה, יכולות לפרק בעיות לגורמים ולפתור אותן, לתכנן תוכניות, לקבוע יעדים ועוד.

שירי מלכה

שירי מלכה

שירי היא מעצבת גרפית ומקדמת אתרים עם ידע עצום בתוכנות הפוטושופ אילוסטורייטור אוהבת לצבור ידע ולחקור את עולם הדיגיטל