האם כדאי לבנות אתר חנות בוורדפרס?

בעל עסק שמעוניין ליהנות מקהל לקוחות חדש, גדול ומגוון, לא יכול שלא להקים אתר באינטרנט והוא בטח שלא יכול להחמיץ את ההזדמנות להקים חנות וירטואלית, קרי חנות שפועלת באתר האינטרנט ומאפשרת לגולשים לבצע רכישות והזמנות של מוצרים ושירותים, דרך האתר, מתי שהם רוצים, מהיכן שהם רוצים.

השאלה הנשאלת היא, האם נכון מצד בעל האתר, בעל העסק, להקים אתר חנות במסגרת וורדפרס או שמא לחפש פלטפורמה אחרת, כולל כאלה שמוקמות באופן ייחודי על חברות בניית אתרים כמו חברת דורזקי. מדובר על אתרים ספציפיים שאותן חברות מקימות בעצמן, על פי פלטפורמות שהן מייצרות.

התשובה לכך היא מאוד פשוטה. מוטב להקים אתר אינטרנט דרך וורדפרס ועל כן גם מוטב להקים אתר חנות דרך הפלטפורמה של וורדפרס ויש לכך מספר הסברים. לפני שנציג אותן, חשוב להדגיש שכל זה נכון, בהנחה ובעל האתר, בעל העסק, בוחר לעבוד עם מומחה בתחום שיבנה עבורו את האתר ולא לעשות את זה בעצמו.

מדוע משתלם לבנות אתר חנות דרך מערכת וורדפרס. יש לכך כמה הסברים. ראשית, מדובר במערכת פשוטה מאוד, נוחה לבנייה ולנוחה לשימוש. אין הרבה מערכות דומות לה, מבחינת הפשטות שלה. יהיה מאוד קל לתפעל את האתר ואת החנות עצמה.

שנית, מדובר במערכת שכל הזמן מציעה לנו שדרוגים, תוספים חדשים, דברים שיכולים לשפר באופן ניכר את העבודה על האתר ועל החנות בפרט. אנחנו יכולים ליהנות ממגוון רחב של שירותים וכלים שיכולים לעזור לנו, בין אם זה אומר, לבצע מכירות בצורה הרבה יותר אפקטיבית, לנהל את המלאי, לנהל את הלקוחות, לשוווק, לפרסם מידע מועיל על גבי בלוג וורדפרס וכל דבר אחר.

שלישית, במידה ואנחנו מחליטים שלא לעבוד יותר עם מי שבנה לנו את האתר, אז אין שום בעיה להעביר אותו לניהול של גורם אחר. בסך הכל מדובר על מערכת שכולם מכירים, כולם יודעים כיצד לעבוד איתה. לא מדובר על מערכת ייחודית שרק חברת בניית אתרים יודעת לתפעל ולתחזק.

לסיכום, זו מערכת נוחה, פשוטה, קל מאוד לתחזק אותה ואחת כמה וכמה, קל מאוד לגולשים להשתמש בה.

שירי מלכה

שירי מלכה

שירי היא מעצבת גרפית ומקדמת אתרים עם ידע עצום בתוכנות הפוטושופ אילוסטורייטור אוהבת לצבור ידע ולחקור את עולם הדיגיטל