סרטוני תדמית – במה כרוכה ההפקה

היום אנחנו כבר יודעים כי כל חברה, כל בית עסק, כל ארגון וגם כל עמותה אמורים לדאוג לתדמית שלהם ולשמם הטוב כאשר זה אמור להיעשות בעזרת כלי המדיה העומדים כיום לרשותנו. זה כולל אתר אינטרנט מושקע, זה כולל חנויות מקוונות וזה כולל גם סרטי תדמית. כל אלו מסייעים לעסק להתקדם, לעלות ולהגיע למחוזות שהוא לא היה שם. זו הדרך של רבים מהעסקים להגיע רחוק גם אם אלו מקומות שהוא כלל לא חלם להגיע עד לשם. כי המדיה מאפשרת את פריצת הדרך של בתי העסק.

איך מפיקים סרטון תדמית? 

אז כשאנחנו רואים סרטון מדיה, אנחנו רואים את זה תוך דקות ספורות. והאמת היא שכל שהסרטון קצר יותר, כך הוא נחשב מקצועי יותר. מובן שזה יהיה נכון רק אם הסרטון יהיה סרטון ממצה ומקצועי. כשאנחנו רואים את הסרטון, לא תמיד אנחנו יודעים כמה עבודה נמצאת מאחורי כל ההפקה הזו. אך אנשים מקצוענים שמבינים בסרטוני תדמית, יודעים להצביע על ההשקעה הרבה והם מבינים כמה השקעה ישנה בכל שנייה של הסרט.

> קראו על הדמיות 3D באתר הילטופ

במה זה כרוך?

כשאתם רוצים לערוך סרטון תדמית לעסק, אתם צריכים לחשוב היטב על העסק שלכם, על החזון שלו, על מה שאתם רוצים להביע בסרטון שלכם ועל הדברים החשובים שיש לכם להראות לקהל הלקוחות הפוטנציאלי שלכם. לאחר שיש לכם את התוכנית בראש ואתם יודעים מה אתם רוצים שיהיה בסרטון שלכם עליכם לחפש את איש המקצוע שיכין לכם את הסרטון.

חשוב שתבחרו באיש מקצוע מומחה שיש לו ניסיון בתחום העריכה והוא יודע איך ליצור את הסרטון בצורה הכי מקצועית, באופן כזה שהוא אכן יקדם את העסק ויצליח להביא אותו למקום חדש.

שירי מלכה

שירי מלכה

שירי היא מעצבת גרפית ומקדמת אתרים עם ידע עצום בתוכנות הפוטושופ אילוסטורייטור אוהבת לצבור ידע ולחקור את עולם הדיגיטל