קידום ממומן – מה זה ולמה זה טוב?

בעלי עסקים אשר מעוניינים לקדם את האתר שלהם, פונים אל מקדמי אתרים על מנת לקבל הצעת מחיר עבור תוכנית קידום. ברוב המקרים, המקדמים יציעו להם לבצע קידום אורגני זאת על מנת שיוכלו ליהנות מדירוג גבוה במנוע החיפוש של גוגל בביטויים משמעותיים. 

מקדמים מקצועיים ואיכותיים, ימליצו ללקוחות שלהם גם לבצע קידום ממומן. זה קידום בתשלום שחברת גוגל מציעה לכל בעל עסק וכל בעל מקצוע, כך אפשר לקדם את האתר דרך פרסומות במנוע החיפוש, בביטויים רלוונטיים עבורו. עלות הפרסום נקבעת על פי הפופולאריות של הביטוי, בהתאם לפרמטרים שונים, כמו משך זמן הפרסום. 

קידום ממומן אומנם נחשב פחות איכותי מקידום אורגני, אך הוא לא פחות חשוב ממנו. ההסבר לכך הוא, שדרך קידום זה אפשר להגיע אל תוצאות אשר יכולות לעזור לעסקים ובעלי מקצוע לקבל חשיפה, אפילו אם מדובר בחשיפה לזמן קצר או חשיפה נקודתית. 

בדרך כלל קידום ממומן, מתאים לעסקים חדשים, עסקים שרוצים לקדם שירות או מוצר ספציפי, וכן עסקים שרוצים לקדם מוצרים ושירותים חדשים, ולא מעוניינים להמתין עד שקידום אורגני יעשה בשבילם את העבודה. ישנם כמובן עסקים שמתאים להם קידום אורגני וממומן גם יחד.

כיצד עושים קידום ממומן בצורה נכונה

בדומה לקידום אורגני, הרי שגם קידום ממומן מתבצע בביטויים מסוימים. יש לבחון מה הם הביטויים הרלוונטיים לקידום האתר, קידום העסק, או מוצרים ושירותים מסוימים. 

בשביל שהקידום יצליח, יש לייצר עמוד רלוונטי אותו רוצים לקדם, בין אם זה עמוד באתר או דף נחיתה בו הגולש יכול להשאיר פרטים. חשוב שהעמוד יהיה מעוצב יפה ורלוונטי לגולש. 

מעבר לכך, יש לייצר פרסום איכותי, ברור ורהוט, אשר ימשוך את הגולש ויגרום לו להקליק על המודעה. כל קליק כזה יכול להפוך לליד עבור המפרסם. 

שירי מלכה

שירי מלכה

שירי היא מעצבת גרפית ומקדמת אתרים עם ידע עצום בתוכנות הפוטושופ אילוסטורייטור אוהבת לצבור ידע ולחקור את עולם הדיגיטל