שיווק אורגני

שיווק דיגיטלי, כולל סוגים שונים של אסטרטגיות שיווק מותג. שני סוגי השיווק העיקריים הם שיווק אורגני ושיווק בתשלום. אבל זהו דווקא השיווק האורגני שגורם ללקוחות הממוקדים לנהור לעבר האתר ודפי האינטרנט שלכם באופן טבעי.

שיווק אורגני

שיווק אורגני, מתייחס לשימוש בכלים ובשירותים החינמיים שניתן להשתמש בהם בפלטפורמות מקוונות שונות, בהן נשלחים פוסטים ומקיימים אינטראקציה כדי לתקשר עם הלקוחות.

שיווק אורגני, מועיל בבניית לקוחות נאמנים ועוקבים רבים וחזקים. יתרה מכך, השימוש באופטימיזציה של משפך אורגני, שימושי למדי בהמרת תנועה אורגנית ללידים פוטנציאליים.

במה שיווק אורגני שונה משיווק ממומן?

שיווק אורגני , שונה מהשיווק הממומן מכיוון שאתם צריכים לשלם לגוגל עבור המודעות, ההודעות הממומנות ופלטפורמות במדיה החברתית. כל מודעה והודעה בממומן, כרוכים בעלות הפעלת הקמפיין.

פרסום בתשלום, דומה לשלט חוצות, מכיוון שאתם יכולים לכבות את המודעה בכל עת. ואילו שיווק אורגני, נשאר, עד שתבחרו למחוק אותו.

היתרונות של שיווק אורגני

תכנית הפעולה של השיווק האורגני, מורכבת מפעולות שונות שניתן לשלבן כדי להגיע ליעדי המיתוג. חלה עלייה בשימוש בשיווק אורגני במדיה חברתית. כאן מפורטים כמה מהיתרונות של שיווק וגם פרסום אורגני .

צרו בסיס לקוחות אותנטי

פרסום ממומן, נמצא בכל מקום וממלא את המדיה החברתית בפרסומות שמפתות את הלקוחות בכל מקום. אין ודאות אם הקהל בכלל צופה בהם או לא, מכיוון שהלקוחות אפילו מתייגים אותם כ'אמיתיים', 'לא מעניינים' או 'מופיעים לעתים קרובות מדי'.

קנו לעצמכם עוקבים לאורך זמן

תוכלו, בנוסף, לשווק קמפיינים שיווקיים ערכיים, אינפורמטיביים ומרתקים ללקוחות שלכם, בכך שתביאו להם תוכן איכותי, כזה שיגרום להם להמשיך ולעקוב אחר הערוץ שלכם. כך בדיוק, תקנו אותם ובמקום לשלם על כך, הם יבואו אליכם מעצמם.

שירי מלכה

שירי מלכה

שירי היא מעצבת גרפית ומקדמת אתרים עם ידע עצום בתוכנות הפוטושופ אילוסטורייטור אוהבת לצבור ידע ולחקור את עולם הדיגיטל