שיווק בוידאו בעידן של היום – חובה לכל עסק

בעשור האחרון אפשר בוודאות לראות שעולם השיווק עבר מהפכה רצינית כשזה מגיע לשיווק הדיגיטלי המוכר כיום היטב. כאשר נדמה שנגמרו כל שיטות השיווק הקיימות, החל לבצבץ לו שיווק בווידאו. עם האפשרויות המודרניות שהמצלמה מאפשרת כיום, אין סיכוי שאתם מפספסים כזה כלי שיווקי חשוב לעסק שלכם.

בעידן של היום – שיווק בוידאו הוא הדבר החם ביותר

כשאתם מעוניינים לשווק את העסק שלכם, מן הסתם שתחלקו את צורות השיווק ברחבי הדיגיטל. פרסומות ממומנות, באנרים, מודעות קופצות ומה לא. אך שיווק בוידאו עוד לא ניסיתם והגיע הזמן לגלות למה אתם חייבים לנסות. 

ביצירת סרטון שיווקי למוצר או לסדרה, אתם למעשה משאירים את הצופה מעוניין לכל אורך הדרך. אתם ודאי יודעים שכיום להרבה אנשים אין את הסבלנות הנדרשת בכדי לקרוא על אפיון המוצר או למה כדאי לבחור דווקא בכם. סרטון שיווקי שיסביר בקצרה ואולי גם בהומור על אותו מוצר שאתם מעוניינים למכור, יכול לסייע לכם הרבה יותר. 

מה אתם צריכים לדעת על שיווק בווידאו? 

כאשר אתם בונים סרטון שיווקי, אתם צריכים לחשוב על קהל היעד שאליו אתם מכוונים, על המוצר אותו אתם מעוניינים לקדם וכן איזה הלך רוח יהיה לסרטון. האם יהיה סרטון מלמד, מזמין, מספר סיפור או כל דבר אחר שיעלה על דמיונכם. אחרי הכל, זה כל הכיף בסרטוני שיווק, הם יכולים להיות כל מה שתרצו.

בהתחשב לסוג העסק אותו אתם מנהלים, כך תוכלו לגשת אל הסרטון בראש פתוח אך ממוקד מטרה, להבין מה אתם רוצים להגיד ואיך אתם רוצים להצטייר אצל לקוחות חדשים וותיקים. 

לסיכום,

שיווק בווידאו בעידן של היום הוא הדבר הגדול הבא בעולם השיווק, צורת השיווק החדשנית שתאפשר לכם להגיד את כל מה שאתם רוצים ומבלי לעייף עיניים קוראות.רוצים לצלם סרט שיווקי לעסק שלכם? פנו עוד היום למומחים שלנו ב- 7doors

שירי מלכה

שירי מלכה

שירי היא מעצבת גרפית ומקדמת אתרים עם ידע עצום בתוכנות הפוטושופ אילוסטורייטור אוהבת לצבור ידע ולחקור את עולם הדיגיטל