איך לשחק פוקר אונליין מבלי לפחד לאבד את הכסף

רוב שחקני הפוקר מגדירים את הנטייה שלהם לפחד בכל הנוגע להימורים שלהם והאפשרות שהם יאבדו את הכסף, בשל הכעס שלהם מהפסדים קודמים. פחד יכול להיות הגורם למשחק פוקר בצורה לא נכונה, מה שמוביל לקבלת החלטות לא רציונליות. 

הפחד שעלול לאבד את הכסף שלכם

הבה נראה היכן יכול להופיע פחד במשחק שלכם. האם אתם בדרך כלל דוחים את העלייה בסכום ההימור? האם אתם כל הזמן מנחש את ההחלטות שלכם ולא עושים אותם בצורה מושכלת ורגועה? האם המוח שלכם מתרוקן ואתם מרגישים שהכל עובר מהר מדי? האם אתם מסתכלים יותר מדי על התוצאות עצמן או על גודל הערימה הנוכחית שלכם? כל זה יכול לגרום לכם לאבד שליטה ולאבד את הכסף שלכם בשל החלטות לא מושכלות.

כדי לשחק בצורה בטוחה יותר, אתם צריכים להבין מאיפה מגיע הפחד

שאלו את עצמכם מהן הסיבות העיקריות לאמונות השליליות שלכם בנוגע לתוצאות העתידיות של המשחק. רשמו את זה לעצמכם. לפעמים עצם ההצהרה בנוגע לפחדים שלכם יכולים לתת לכם יותר כוח להתמודד איתם. כדאי בנוסף גם לפנות לקבלת עזרה מטעם סוכן 7xl שיעניק לכם ביטחון מלא בנוגע למשחק.

קחו בחשבון את התרחיש הגרוע ביותר

דמיינו ורשמו את התוצאה הגרועה ביותר שיכולה לצאת לכם בזמן משחק. עד כמה התרחיש הזה גרוע בהשוואה לתוכנית המלאה שלכם? רוב הזמן אנחנו נותנים למצבים דמיוניים וכאלו שעוד לא התרחשו הרבה יותר כוח ממה שמגיע להם, ההכרה בכך יכולה לעזור לכם מאוד.

תהמרו בקטן, חלמו בגדול

כמובן שאת הצעדים שלכם בעולם ההימורים אתם צריכים לעשות בצעדים קטנים, איטיים אך בטוחים. תתחילו להמר בקטן, כך שגם אם תפסידו, ההפסד יהיה קטן וזניח. אחרי שאתם רואים שהולך לכם יפה עם סכומי כסף קטנים להם תעשו 7xl הפקדה באשראי, תוכלו לנסות להניע את הקצב ולהמר על סכומים קצת יותר גדולים.

שירי מלכה

שירי מלכה

שירי היא מעצבת גרפית ומקדמת אתרים עם ידע עצום בתוכנות הפוטושופ אילוסטורייטור אוהבת לצבור ידע ולחקור את עולם הדיגיטל