איך להתמודד עם הקושי של הילדים בלימודים בימי קורונה

תקופת הקורונה הייתה תקופה מאתגרת שיצרה בעיות רבות אצל הילדים, הן בפאן הלימודי והן בפאן החברתי, לאור העובדה שהם היו סגורים בבתיהם תקופה כה ארוכה.

השלמת חומר לימודי 

יש ילדים שלמדו בכל יום בזום והשתדלו להיות כל הזמן בקצב של הלימודים. רבים מהם נעזרו גם בהורים אם יש להם ידע במקצועות הללו.

אך ילדים רבים אחרים נתקלו בבעיות קשות מאד, כיוון שקשה מאד ללמוד בזום, להתרכז, לשמוע ברקע את כל התלמידים והמורה. זוהי שיטה שמאד לא נוחה ללימוד ולכן נוצרו להם פערי לימוד. 

היו גם תלמידים שהתייאשו והפסיקו להצטרף לשיעורי הזום ולכן הם בכלל איבדו כיוון והמרחק בינם לבין שאר תלמידי הכיתה, היה למשמעותי ביותר. להמשך קריאה בנושא מורים פרטיים באינטרנט

תמיכה בילדים

הדרך המתאימה ביותר כדי לסייע לתלמידים היא באמצעות מורים פרטיים אשר ילוו אותם וילמדו אותם את כל החומר הלימודי, כדי להקטין את הפערים שנוצרו.

כדי לבצע הליך זה בוחרים מתוך ההיצע של מורים פרטיים, מורה שבקיא בחומר הלימודי הספציפי על פי תוכנית הלימודים. הרשימה של המורים כולל חוות דעת מופיעה באתר וכך אפשר לפנות למורה הרלוונטי ולתאם שיעורים של אחד על אחד בביתו של התלמיד, או בזום בהתאם לאפשרויות השונות.

במקרים רבים מדובר בחומר לימודי רב ולכן דרושות לכך כמות נכבדה של שעות לימוד, עד שהתלמיד ישווה את רמת הידע שלו לזאת של כל התלמידים. אחד הדברים החשובים בלימוד עם מורים פרטיים הוא אם יש כימיה בין התלמיד למורה. אם הדבר קיים זה מצוין כיוון שהמורה יעודד את התלמיד וכך הוא ייתן לו דרבון משמעותי, רצון לחזור למסגרת הלימודים כאשר הוא מתקדם במקצועות הקשים. למידע בנושא מורים למתמטיקה אונליין

שירי מלכה

שירי מלכה

שירי היא מעצבת גרפית ומקדמת אתרים עם ידע עצום בתוכנות הפוטושופ אילוסטורייטור אוהבת לצבור ידע ולחקור את עולם הדיגיטל