מדריך קידום אתרים בגוגל – כל הדגשים

אם יש לכם אתר ואתם מעוניינים לעשות לו קידום בגוגל יעיל, כך שהוא יתקדם בתוצאות החיפוש ויתברג בתוצאות הראשונות על פי מילות מפתח מסויימות, ישנן פעולות שונות שעליכם לעשות על מנת לקדם את האתר בגוגל. ישנם פרמטרים מסויימים ודגשים שעל פיהם כדאי לכם לפעול אם אתם רוצים לראות את העמודים באתר שלכם מתקדמים בתוצאות, עד שתגיעו ליעד הנכסף – מקום ראשון בגוגל או לפחות במקומות הראשונים בעמוד הראשון בגוגל. 

לקבלת מדריך קידום אתרים בגוגל >>>

אז מהם הדגשים אם אני רוצה לקדם את האתר שלי בגוגל

תוכן

תוכן הוא אחד ההיבטים החשובים שצריך לשים אליהם דגש כשאנחנו מעוניינים לקדם את האתר. תוכן איכותי, אינפורמטיבי, שכתוב בצורה ברורה ומספק ערך אמיתי לגולשים שלכם. אתם צריכים לשאול את עצמכם, אם אתם הייתם הגולשים, איזה מידע הייתם מצפים למצוא אם הייתם עושים חיפוש בגוגל על פי מילות חיפוש מסויימות הרלוונטיות לאתר שלכם. כשתחשבו מהצד של הלקוח ותספקו לו תוכן אמיתי ואיכותי, התוצאות בהתקדמות בתוצאות החיפוש של העמודים באתר שלכם יגיעו.

אופטימיזציה

הכוונה באופטימיזציה היא פעולות טכניות שאנחנו עושים בעמודי האתר על מנת למטב אותו ולהתאים אותו בצורה נכונה לנראות במנועי החיפוש. הכוונה היא לדאוג למבנה מסויים והיררכיה נכונה של תוכן בעמודי האתר כמו, כותרת h1 שהיא שם העמוד, כותרות H2 שמפרידות בין פסקאות בטקסט בעמודים, אלטים לתמונות, תמונות בגודל נכון, שכתוב נכון ועל פי כללים של  כותרת ותיאור העמוד כפי שהם יוצגו במנועי החיפוש ועוד

קישורים

קישורים הם גורם חשוב שמשפיע על נראות האתר והסמכותיות של האתר שלכם בעיני מנוע החיפוש של גוגל. לכן אתם צריכים גם מערך של קישורים פנימיים בתוך עמודי האתר וגם קישורים חיצוניים מאתרים אחרים שמפנים לעמודים באתר שלכם. אחת הדרכים היא לעשות שימוש בשירותי קישורים דרך מקדם אתרים מקצועי ומיומן שיכול לדאוג לקישורים איכותיים לאתר שלכם על מנת לקדם אותו באופן יעיל. 

שירי מלכה

שירי מלכה

שירי היא מעצבת גרפית ומקדמת אתרים עם ידע עצום בתוכנות הפוטושופ אילוסטורייטור אוהבת לצבור ידע ולחקור את עולם הדיגיטל