פרסום בגוגל, שינויים בולטים שחלו ב-2019

אם בעבר פרסום בגוגל היה אך ורק לעסקים גדולים ומרווחים במיוחד, הרי לכם שכיום ניתן לפרסם בגוגל בתי עסק קטנים בכמה שקלים בודדים בלבד. חשוב לדעת כי בשנים האחרונות חלו לא מעט שינויים ואפשרויות הפרסום של גוגל ולכן אנשים רבים כיום בוחרים לעשות שימוש באפשרות זו של פרסום בית העסק שלהם על אף העובדה כי בית העסק שלהם קטן מיוחד.

לא רק עבור בתי עסק גדולים

בשונה מן העבר כיום יש לא מעט אפשרויות פרסום שונות בגוגל (ראו כאן) אשר מאפשרות לכלל הציבור להצליח לפרסם את כל העולה על רוחם. כיום יש לא מעט אנשים אשר בוחרים לפרסם עסקים קטנים ללא כל צורך באתר אינטרנט בכמה שקלים בודדים בכל יום. 

לכן במידה וגם לכם יש בית עסק קטן שעד היום בחרתם שלא לפרסם אותו בגוגל בשל החשש לתשלומים כבדים וגדולים על ממדי בית העסק שלכם חשוב לדעת כי כיום תוכלו לעשות שימוש נרחב בכלל אפשרויות השיווק והפרסום של גוגל גם בכמה שקלים בודדים בכל יום.

פרסום אורגני לעומת פרסום ממומן

נוסף על האפשרות אשר נפתחה בפני בתי העסק הקטנים בשנים האחרונות, חשוב לדעת כי הפרסום בגוגל מתחלק לכמה קבוצות עיקריות. יש לו קידום אתרים אורגני למשל אשר מונע בעזרת מילות מפתח מגוונות, מאמרי קידום ועוד שלל דרכים ולעומתו יש לו פרסום ממומן אשר מונע על ידי תשלום. בעזרת פרסום אורגני אתם יכולים לקדם את בית העסק שלכם בתוצאות אשר מוצגות בגוגל בצורה משמעותית ללא כל צורך בתשלום נוסף.

ללא כל צורך באתר אינטרנט

כמו כן חשוב לדעת כי גוגל יודע בדיוק מתי לפרסם את בית העסק שלכם. פעמים רבות של גוגל בוחר לראות את מודעת הפרסום של בית העסק שלכם רק כאשר הלקוחות מחפשים מוצרים רלוונטיים או דומים לאלה אשר נמכרים אצלכם. על כל ללא כל צל של ספק ניתן לומר כי כיום אפשרויות הפרסום הנרחבות שיש לגוגל להציע לכלל הציבור יכולות לאפשר לבתי עסק בכל גודל להפוך למצליחים במיוחד ולהחזיר את ההשקעה שלהם במאות אחוזים.

שירי מלכה

שירי מלכה

שירי היא מעצבת גרפית ומקדמת אתרים עם ידע עצום בתוכנות הפוטושופ אילוסטורייטור אוהבת לצבור ידע ולחקור את עולם הדיגיטל