האם צריך רישיון לאופיס 365?

כל עסק או ארגון משתמש בצורה זו או אחרת ביישומי אופס הן להקלדת מסמכים שונים והן לתוכנת אקסל ולכן הוא צריך שיהיה ברשותו רישיון לשימוש בתוכנה זו. על מנת להשתמש בתוכנה זו על ידי בעלי עסקים הם צריכים לרכוש אותה באופן חוקי על ידי החברה. במאמר זה נדבר האם יש צורך ברישיון לאופיס 365

האם יש צורך ברישיון לאופיס 365 ?

אכן יש צורך ברישיון אך החברה המייצרת את התוכנה הזו יכולה לתת לעסק שלכם אפשרות לרכוש את התוכנה הזו על ידי תשלום של רישיון לכל החיים תשלום זה הוא חד פעמי והיתרון שלו שניתן להשתמש בו ממספר מכשירים במקביל כך בעזרתו ניתן להשתמש במחשבים שונים של עובדים. 

מהו שירות אופיס 365 בענן? 

אם בעבר היו רוכשים את תוכנת אופיס בעבור כל מחשב והיו מקבלים דיסק שאותו היו צריכים להכניס לכונן המחשב ולהתקין את התוכנה אמנם כיום מין הסתם לא ישתמשו בדיסקים אלא יתנו ללקוח קישור באינטרנט על מנת שיוריד את התוכנה כמו שצריך. 

כיום בעזרת הטכנולוגיה אין עוד צורך בכך  בעל המנוי משלם פעם אחת בלבד ומקבל גישה לכל החיים למספר מחשבי על ידי שרת מיוחד שנפתח במיוחד למענו על ידי השרת הזה הוא יכול להשתמש בתוכנה גם במספר מחשבים. 

כל התוכנות המיועדות לעסקים מציעות חבילת עסקים המשתלמת במיוחד. גישה לדואר אלקטרוני, שיתוף ואחסון של קבצים, ניתן להתאים במיוחד תוכנות שונות שיתאימו לאנשי צוות מסוימים כך שהעבודה תוכל להיות קלה יותר. תוכנה  חלקית חינמית למשל שלא מצריכה רישיון יכולה להתאים לעובדים במשרה חלקית שאינם צריכים את היישומים המלאים ואילו לעובדים במשרה מלאה ניתן לרכוש עם רישיון. למידע נוסף אקסיטו מחשוב ענן

שירי מלכה

שירי מלכה

שירי היא מעצבת גרפית ומקדמת אתרים עם ידע עצום בתוכנות הפוטושופ אילוסטורייטור אוהבת לצבור ידע ולחקור את עולם הדיגיטל