מערכת לניהול לקוחות – איך היא חוסכת לכם זמן?

תארו לכם מצב שבו אתם משקיעים ב3 ערוצי שיווק שונים, ובכל יום נכנסים לכם 10-20 לידים מכל ערוץ שכזה. ובכן בעסקים רבים בישראל זה המצב – אלו עדיין לידים ולא לקוחות קיימים וצריך לחזור אליהם, לבדוק תחילה באיזה מוצר הם התעניינו והיכן השאירו פרטים, באיזו שעה השאירו את הפרטים מה שעשוי לסמן על שעות הפעילות שלהם ועוד. להכין רשימה ידנית של הלקוחות, לסמן לעצמכם למי התקשרתם, לרשום מה נסגר ובפעם הבאה שתדברו עם הלקוח תצטרכו לחפש את מחברת ההערות שלכם והיכן הוא נמצא – הכול מסורבל, מבזבז יותר מדי זמן ודורש יותר מדי מאמץ. רק כלי אחד מתוך מגוון הכלים שיש במערכת לניהול לקוחות יוכל לחסוך לכם את הזמן והמאמץ. 

ניהול יעיל של הלידים הנכנסים:

ניהול לידים הוא אחד מאותם כלים פופולריים של מערכות CRM כיוון שהוא משמש את הבסיס לעבודה עם המערכת. לידי הם אותם אנשים המשאירים לנו פרטים בטפסי יצירת הקשר באתר או בדף הנחיתה שלנו. אנשים המשאירים לנו פרטים כי הם מתעניינים במוצר או בשירות כלשהו. לעתים זאת מכיוון שהם נרשמו לתוכנית ניסיון ולעתים זה כדי לשאול שאלות ולקבל תמיכה. לא משנה היכן הלקוח שלכם נמצא, מאיזה טופס הוא הגיע ומתי הוא השאיר פרטים – הכול יכנס למערכת, יהיה מסודר לפי שעות וערוצי שיווק ותוכלו לראות בדיוק מהיכן כל לקוח הגיע ובמה הוא מתעניין. לאחר מכן תוכלו לדאוג שנציג מהמחלקה הרלוונטית יחזור אליו ולחסוך זמן עבודה יקר.

התנהלות מהירה ונכונה מול לקוחות קיימים:

תיעוד השיחות וההתקדמות עם לקוחות קיימים יעזור לפעמים הבאות שתצטרכו לשוחח עם הלקוח ולדעת היכן הוא נמצא בשלב המשפך השיווקי, אילו דברים היו חשובים לו שהוא ציין בשיחה הקודמת, מתי הפעם הבאה שצריך לחזור אליו ועוד. 

אלו הם רק חלק מהדברים שמערכת לניהול לקוחות יכולה לתרום לכם בהם. אנו ממליצים לקרוא מעט יותר באתר reut one פתרונות CRM.

שירי מלכה

שירי מלכה

שירי היא מעצבת גרפית ומקדמת אתרים עם ידע עצום בתוכנות הפוטושופ אילוסטורייטור אוהבת לצבור ידע ולחקור את עולם הדיגיטל