קידום של אתרי קופונים – טיפים חשובים

כמעט כל אחד יודע שכדי לחסוך מעט כסף ולהצליח לחיות וגם ליהנות במצב הכלכלי הקיים היום במשק, יש צורך לחסוך איפה שאפשר. הנושא של צרכנות חכמה הפך להיות חלק משגרת חיינו, לפני שאנו ניגשים לחנות לרכוש את המוצר שאנחנו רוצים – אנו מעדיפים לבדוק את המחיר בחנויות מתחרות אחרות. ובמילים אחרות, אנו מבצעים השוואות מחירים.

חיסכון כספי בעזרת השוואות מחירים

התחרות בשוק גבוהה. בין אם מדובר במוצרים גדולים ויקרים כמו מוצרי חשמל ואלקטרוניקה או ריהוט ואביזרים שונים לבית. המחירים של מוצרים כאלו יכולים להגיע אפילו לעשרות אלפי שקלים.

הצרכן הישראלי לא פראייר, במיוחד כשמדובר בהוצאה כספית שאינה קטנה בכלל. לכן הוא יעדיף להשקיע זמן ולא למהר לבצע את הרכישה, לעבור בין מספר חנויות שונות המציעות את אותו המוצר ולבצע השוואות מחיר בין חנות אחת לשנייה.

ישנם גורמים נוספים שיכולים לסייע בהקטנת המחיר לטובת הצרכן, כמו עונה של מבצעים שונים כמו סוף עונה, כרטיסי גיפט קארד שונים שלא נוצלו בזמן וכעת יכולים לממן חלק מהרכישה ואף חלילה פשיטת רגל של אותה חנות ולכן חיסול מלאי במחירים נמוכים משמעותית.

אתרי קופונים

להשוואות מחירים יש גם מעט חסרונות, הבולט שבהם הוא משאבי הזמן שמתבזבזים במהלך ביצוע ההשוואות בין חנויות שונות. לעיתים גם ניתן לפספס את ההזדמנות של רכישת מוצר זול בגלל ההשוואות שאנו מבצעים, לדוגמה אם מדובר במוצר עם מחיר כל כך אטרקטיבי שכבר אזל מהמלאי של החנות. מאכזב…

ניתן לומר שאתרי הקופונים שצצו ברשת במהלך השנים פתרו לרובנו את הדילמה והזמן שהוקדש להשוואות מחירים. בזכות אתרי הקופונים השונים ניתן לקבל הצעות מחיר אטרקטיביות מאוד על מוצרים שונים כמו חופשות בארץ ובחו"ל, ביגוד, גאדג'טים, מאגרי תמונות בתשלום סמלי, ואפילו מסעדות.

לרוב המחירים וההצעות המופיעים באתרי הקופונים השונים אלו מחירים שלא ניתן למצוא בחנויות. המחירים המוזלים שאתרי הקופונים מציעים הם הגורם המרכזי להצלחת אתרים אלו, ולא להפסד כספי בגלל מחירים נמוכים משמעותית כמו שחנויות רגילות יכולות לחוות.

טיפים חשובים לקידום אתרי קופונים

כדי לשמור על ההצלחה של אתרי הקופונים יש צורך בהצעת מוצרים במחירים אטרקטיביים משמעותית. אך נוסף לזה חשוב גם להקפיד על קידום האתר במנועי החיפוש בדרכים אפקטיביות:

  • חלוקת המוצרים והקופונים בהיררכיה ברורה ונכונה. באתרי קופונים קיים מידע רב בגלל הכמות הגדולה של ההצעות שמופיעות שם, לכן חשוב מאוד להקפיד על חלוקה טובה של כל המוצרים מבחינת קטגוריות ותתי קטגוריות, סינון מוצרים על פי קריטריונים מובילים כמו מחיר, מקום בארץ חוות דעת ועוד.
  • תוכן הפונה לגולשים באופן קריא וברור. יש להקפיד על טקסטים קריאים וברורים הנלווים לכל קופון וההצעה, כך שכל המידע שהגולש ירצה לדעת על אותו מוצר יופיע לפניו באופן נגיש. גם "האותיות הקטנות" של כל הצעה.
  • ביצוע מחקר מילות מפתח באופן תדיר באתר. בזכות מחקר מילים נכון ואיכותי ניתן למצוא את הביטויים הפופולריים ביותר שגולשים שונים מחפשים ברשת, וכך לקדם את המוצר המבוקש גם באתרי הקופונים במחיר אטרקטיבי.
שירי מלכה

שירי מלכה

שירי היא מעצבת גרפית ומקדמת אתרים עם ידע עצום בתוכנות הפוטושופ אילוסטורייטור אוהבת לצבור ידע ולחקור את עולם הדיגיטל