מהם עיקרי קורס CCNA?

רוצים לעבור הסמכת CCNA? אתם לא לבד. צעירים וצעירות רבים שרוצים להיכנס לעולם ההייטק שוקלים ללמוד או לעשות הסבה ולעבור קורס CCNA. אז מה זה בעצם? מדובר ראשי תיבות של Cisco Certified Network Associate שזה למעשה הסמכת אנשי מקצוע לתחום טכנולוגיית מידע (IT) ברמת כניסה, שהונפקה על ידי חברת חומרת הרשת "סיסקו". מבדק ה-CCNA נועד לאמת את הידע שלכם בנוגע מושגי הרשת הבסיסיים שאנשים שעובדים בתפקידי IT , טכנולוגיות רשת, מתבקשים לדעת על בורים על מנת לצלוח בתפקידם.

קצת על המבחן לקבלת הסמכת CCNA

בכדי לקבל את הסמכה של מבדק CCNA, תצטרכו לעבור בחינה אחת, 200-301 CCNA. הבחינה עולה כ300 דולר, בתוספת מס. למעש, אין תנאים מוקדמים עבור מי שניגש לבחינה, אך כמובן ללמוד בצורה יסודית ומקיפה את כל הנושאים הנבדקים, כמו למשל לעבור קורס CCNA מקצועי ואיכותי שילמד אתכם בצורה טובה את כל הדברים שאתם חייבים לדעת על מנת לעבור את הבחינה וכמובן כדי להיכנס לעבודה בתחום טכנולוגיות אינטרנט ורשתות מחשבים.

אז מה לומדים בקורס?

בקורס להכנה למבחן CCNA מדריכים את הסטודנט להגדיר, להפעיל ולפתור תקלות של רשתות מיתוג ומנותב. תלמדו גם את תחום PGP באבטחת סייבר, עם מודולים מ-MIT SCC. אתם אמורים לדעת להשתמש במידע התיאורטי בפתרון בעיות שונות בעולם האמיתי ובבעיות רשת. לדוגמה, מקובל לדעת שיש בעיה עם ה-IP , אך הבעיה העיקרית היא היכולת לקבוע פתרון בעיות תקשורת חלופיות בין צמתים דרך IP.

הנושאים החמים שמלמדים בקורס זה בעיקר יסודות הרשת, התקנה של ראוטרים ורשתות, הפעלתן, תחזוקתן, הגדרות של אימות רשתות IPv4 ו-IPv6 בסיסיות ועוד. אין ספק, מדובר בעולם מרתק שיכול להכניס אתכם לעולם ההייטק בקלות.

>אנשים חיפשו גם מידע אודות קורס CCSK

שירי מלכה

שירי מלכה

שירי היא מעצבת גרפית ומקדמת אתרים עם ידע עצום בתוכנות הפוטושופ אילוסטורייטור אוהבת לצבור ידע ולחקור את עולם הדיגיטל