קניית לייקים ישראלים – מה זה ולשם מה זה קיים

אחד המדדים החשובים ביותר כיום לבדוק פופולאריות בקרב אישי ציבור, פוליטיקאים וגורמים אחרים, הוא מדד הלייק. אנחנו לא בהכרח אוהבים לחשוב ככה, אבל בסופו של דבר, ברגע שאדם מסוים מקבל כמות גדולה של לייקים, אנחנו יכולים להניח שהוא פופולארי ואהוב ברשתות החברתיות. 

זו הסיבה שאנשים משקיעים הרבה מאוד זמן וכסף ביצירת לייקים / קניית לייקים ישראלים, זו הסיבה שהם מעלים הרבה מאוד תכנים לרשתות חברתיות, בפרט הם בוחרים לעשות זאת בנקודות זמן מסוימות, מתוך הנחה שאז הם יכולים לייצר הרבה יותר לייקים ולקבל חשיפה גדולה יותר מאשר בשעות אחרות. כמובן שיש השפעה לאיכות הפוסטים ולסוג שלהם. 

זו גם אחת הסיבות מדוע אנשים בוחרים לבצע קניית עוקבים באינסטגרם ולקנות לייקים, בפרט לייקים ישראלים. כלומר, הם לא מסתפקים אך ורק בכך שהם יעלו פוסט והעוקבים שלהם יעשו להם לייק אלא הם רוכשים לייקים בשביל להגדיל את המספרים, כך כל מי שנכנס לפוסט יראה כמות גדולה של לייקים ויתרשם מכך. 

למה זה חשוב?

יש כמה הסברים מדוע זה נכון לקנות לייקים: ראשית בשביל הרושם. ברגע שאנחנו רוכשים לייקים והמספר שלהם גדל, זה יוצר רושם משמעותי ורציני על כל מי שנכנס לפוסט ומתעניין בו. זה תמיד עדיף שהוא יראה כמות גדולה של לייקים מאשר כמות קטנה. 

שנית, מבחינה טכנית, מעשית, כמות גדולה של לייקים יכולה לייצר חשיפה משמעותית יותר ברשת באופן כללי. ככל שהמספר עולה, כך גם יותר אנשים ייחשפו לפוסט ויוכלו לעשות עליו לייק או לשתף אותו. 

שלישית, הרבה פעמים הפרסום של הלייקים מוביל לכך שנוצר גם פרסום מחוץ לרשת החברתית, בין אם זה בתקשורת הממוסדת ובין אם זה במקומות אחרים. זאת בזכות העובדה שהפוסט קיבל הרבה לייקים. 

שירי מלכה

שירי מלכה

שירי היא מעצבת גרפית ומקדמת אתרים עם ידע עצום בתוכנות הפוטושופ אילוסטורייטור אוהבת לצבור ידע ולחקור את עולם הדיגיטל