מערכת אזעקה לעסקים 4 דגשים חשובים

מערכת אזעקה נועדה למנוע חדירת אנשים לא רצויים לבית העסק בשעות שאין בו פעילות. ניתן למצוא מערכות מורכבות יותר או פחות. כאלו שתפקידן הוא רק להתריע ולהבריח. יש גם המצלמות במעגל סגור 24/7, יש המחוברות למוקד התראה ותגובה ועוד. כל לקוח יכול לבחור את רמת המערכת הדרושה לו על פי צרכיו, יכולותיו הכספיות, טעמו האישי ועוד. להלן מספר הדגשים חשובים הנדרשים במערכות מסוגים שונים. ההדגשים הם במפרט המערכת, באיכותה, וברמת השירות של החברה המתקינה.

  1. קבלת מערכת איכותית –  בהתאמה לעסק. ניתן לקבל מערכת קווית או אלחוטית. במקרה של אלחוטית גם סוללה נטענת, חשוב שהרכזת שהינה ליבה של המערכת תהיה איכותית. כן, יש צורך בצופר אזעקה. איכות המערכת נמדדת בעיקר, בהצבת מכשולים רבים יותר לחדירת לעסק. ככל שהן יעכבו וירתיעו כך היא תהיה יעילה. יש עסקים הרוצים מערכת אזעקה לעסק גם לשעות הפעילות.
  2. כיסוי מרבי – משמעות הדבר הוא התקנת גלאים שונים שנועדו להתריע בסיטואציות שונות. יש גלאי נפח שנועדו לאתר תזוזה  בחלל. יש גלאים המוצמדים לחלונות, דלתות ופתחים אחרים. אלו הם גלאים המורכבים משני חלקים הצמודים ביניהם המתריעים כאשר הם מתרחקים אלו מאלו עקב פתיחת הדלת/חלון. בנוסף גלאי חום גלאים אקוסטיים ועוד.
  3. חיישנים מיוחדים  – למקרים בהם יש חיות מחמד, לשעות הלילה, ועוד.
  4. חיבור למוקד תגובה – קיים חיבור לטלפון של הלקוח או לטלפון מזוהה אחר ו/או למוקד של  חברת שמירה. זאת במקרה ורוצים שהקריאה תתקבל במוקד השולח ניידת סיור לבדיקה. חשוב לוודא מהי מהירות התגובה.

התקנת מערכת איכותית

מומלץ לקבל שירות מחברת התקנות בעלת מוניטין עבור התקנת טלוויזיה במעגל סגור לעסקים אשר תייעץ ותכין תכנית המותאמת בצורה מקסימאלית לצרכי העסק ולדרישות בעליו או מנהליו.

שירי מלכה

שירי מלכה

שירי היא מעצבת גרפית ומקדמת אתרים עם ידע עצום בתוכנות הפוטושופ אילוסטורייטור אוהבת לצבור ידע ולחקור את עולם הדיגיטל