בניית אתרי אינטרנט – ע"י גרפיקאי מקצועי או לבד?

כשבאים לבנות אתר אינטרנט, חייבים לעשות ולבנות את האתר ברמה סבירה כדי שהוא יוכל להיות כזה שירצו להיכנס אליו ולרכוש בו מוצרים או לקבל מידע. האם כדאי לעשות את זה על ידי גרפיקאי או דווקא באופן עצמאי.

בניית אתרי אינטרנט – ע"י גרפיקאי מקצועי או לבד?

אתר מתחיל, חשוב שיהיה לו את הנראות לפחות הראשונית, של אתר מקצועי ויעיל שמקנה רצינות למבקרים בו ורצון עז לרכוש בו מידע או מוצרים.

אדם שרוצה להביא את האתר שהוא משקיע עליו שעון וחודשים שלמים למקום ראוי שיצפו בו והוא יוכל לתפס במעלה הקידמה הן במנועי החיפוש בגוגל והן כמותג, עיצוב על ידי גרפיקאי כמו בקישור זה יכול מאוד לסייע לקידומו של האתר שלכם.

האם להקים אתר זה מסובך?

ההגעה לאינטרנט היא קלה מתמיד. ישנם כיום למעלה מ -200 מיליון אתרים פעילים, והרבה מהם נוצרו על ידי אנשים רגילים כמוני.

כיום כל אחד יכול להקים אתר, ללא קשר לרמת המיומנות הטכנית. אנו יודעים שזו יכולה להראות כמו משימה מפחידה, אך ישנם כלים זמינים כיום המקלים על התהליך.

ישנן שתי דרכים ליצור אתר: עם בניית אתרים או באמצעות וורדפרס. אין שום שאלה בעניין: בוני אתרים כמו Wix , Squarespace ו- Weebly הם הדרך הטובה ביותר למתחילים טכניים להיכנס לרשת.

בניית אתר ע"י גרפיקאית – כמה זה עולה?

אין באמת מחיר קבוע על בניית אתר ובטח לא על עיצוב אתרי אינטרנט אלא כל אתר אינטרנט לגופו. יש בוני אתרים שמציעים את כל החבילה, הכוללת בנייה ומיתוג, וכן פרסומו של האתר ברשת ואחרים מציעים רק את בנייתו בלבד. לכן יש לבדוק כל דבר באופן יחסי.

שירי מלכה

שירי מלכה

שירי היא מעצבת גרפית ומקדמת אתרים עם ידע עצום בתוכנות הפוטושופ אילוסטורייטור אוהבת לצבור ידע ולחקור את עולם הדיגיטל