פיתוח אפליקציה…לבד או עם חברה?

אם אתם חולמים לפתח אפליקציה משלכם, ואתם מקווים לראות את החלום שלכם מתגשם ומצליח. אתם בוודאי מתלבטים איך בדיוק לעשות את זה. האם להתחיל לפתח לבד לצד איש מקצוע או פרילנסר בתחום, או שמא מוטב לפנות לחברת תוכנה. למען האמת אין תשובה גורפת שמתאימה לכל מקרה שהוא. וזאת שמדובר על תחום כל כך מגוון שיש בו אינספור היבטים ונישות. כך שלכל מקרה לגופו יהיה נכון להתאים את הפתרון המתאים ביותר. וזאת כדי להצליח לפתח את האפליקציה הרצויה באופן המושלם.

מה מציעה לנו חברה?

חברה שמציעה שירותי פיתוח אפליקציה מציעה לנו לרוב שירות מושלם שכולל את כל השלבים והרבדים של הפיתוח. החברה מונה מספר אנשי צוות שלכל אחד מהם ידע בתחום אחר ובשפות תכנות שונה. יחד הם מצליחים להוביל את הלקוח לכל אורך הדרך, עד לשלב הסופי בו הוא מקבל לידיו את האפליקציה המוגמרת שמתאימה לשימוש הרצוי. אמנם יש לציין כי לרוב חברה תגבה מחיר יקר יחסית עבור הפיתוח. וזאת כי מדובר על תהליך מורכב ושיתוף פעולה של אנשי מקצוע זה לצד זה. אך מסתבר כי במקרים רבים זו הדרך הזולה והקצרה יותר (הקליקו למידע נוסף), שכן היא חוסכת לכם הרבה עגמת נפש, טעויות ולבטים.

מה אפשר לעשות לבד?

יש פלטפורמות שונות שמאפשרות לנו לפתח אפליקציות בכוחות עצמנו, או בעזרת נותן שירות פרטי. זו יכולה להיות דרך מוצלחת למי שיש לו ניסיון בתחום, או עבור מי שכבר התנסה ויודע בדיוק מה הוא רוצה. אך במקרים רבים זו דרך קצרה שהיא ארוכה, זולה שהיא יקרה מאוד. כי אם אחרי שמשקיעים זמן ומשאבים בפיתוח כזה, יש צורך לפנות גם אל חברה מקצועית לשיפור, תיקון או בנייה מחדש, הרי יצא שכרנו בהפסדנו. והגענו להוצאות גדולות מאוד שהן למען האמת לא מוצדקות.

לשקול היטב ולקבל החלטה

לכן חשוב מאוד לשקול בתבונה את האפשרויות שעומדות בפניכם, ולקראת פיתוח האפליקציה לבחון אפשרויות שונות שעומדות בפניכם. כאשר מבינים את המכלול כולו ניתן לקבל את ההחלטות בתבונה, ולהיות מרוצים מהתוצאה.

שירי מלכה

שירי מלכה

שירי היא מעצבת גרפית ומקדמת אתרים עם ידע עצום בתוכנות הפוטושופ אילוסטורייטור אוהבת לצבור ידע ולחקור את עולם הדיגיטל