קורס אקסל למתקדמים

קורס אקסל הוא סדרה של הרצאות וידאו שנועדו ללמד אותך כיצד להשתמש בגרסאות האחרונות של Microsoft Excel. בקורס אקסל תלמדו כיצד להשתמש בכלים רבי עוצמה כמו VBA (Visual Basic for Applications), פונקציות גליון העבודה ומקליט מאקרו כדי ליצור ולערוך גיליונות אלקטרוניים משלך של Excel. בנוסף, תלמד כיצד להשתמש בנוסחאות ובפונקציות כדי לתפעל נתונים בנוסחאות אקסל וכיצד לצייר תרשימים מטבלאות עם VBA. תלמד גם כיצד למזג שני גיליונות אלקטרוניים או יותר יחד לחוברת עבודה אחת, מבלי שתצטרך לפתוח קבצים אחרים תחילה.

בעבר לא היו קורסים מקוונים שלימדו אותך איך להשתמש באקסל. היית צריך לעבור על הספרים וללמוד מתוך עשייה. כיום יש מעל 200,000 קורסים באינטרנט. הדרך הטובה ביותר ללמוד היא להשתמש באקסל ובאינטרנט בשילוב זה עם זה. לדוגמה, מחוזות בית ספר שרוצים שתלמידיהם יהיו מוכשרים במחשבים יכולים ללמד אותם כיצד להשתמש ב-Microsoft Word ו-Excel. Microsoft Word מול PowerPoint.

איפה ניתן ללמוד אקסל?

כיום, ישנם קורסים מקוונים שיכולים ללמד אותך את כל מה שאתה צריך לדעת על אקסל. הקורסים מגיעים עם הנחיות וסרטונים שלב אחר שלב, כך שתוכל ללמוד בקצב שלך. אתה יכול אפילו ללמוד כיצד להשתמש בכלים כמו טבלאות ציר, תרשימים ועוד שאינך צריך הדרכה עליהם. למרות העובדה שלמידה מקוונת היא טרנד חדש יחסית בעולם העבודה, ישנם רבים שמצאו בכך משהו שימושי ביותר.

קורס אקסל למתקדמים מיועד לסטודנטים שרוצים ללמוד עוד על אקסל. זהו קורס מקיף מאוד עם הרבה סרטונים ותרגילים שיעזרו לך לשלוט ביסודות האקסל. תלמד גם את כוחו של אקסל בעולם האמיתי. אם במקרה נהנית ללמוד, אז זה הקורס בשבילך! קורס זה ילמד אותך להשתמש באקסל כעוזרת האישית שלך, וכיצד ניתן להשתמש בו גם עבור יישומים רבים אחרים.

שירי מלכה

שירי מלכה

שירי היא מעצבת גרפית ומקדמת אתרים עם ידע עצום בתוכנות הפוטושופ אילוסטורייטור אוהבת לצבור ידע ולחקור את עולם הדיגיטל