4 יתרונות בקניית קישורים

אם אתם בעלי אתר אינטרנט העוסק בתחום שיש לו תחרות גבוהה בשוק, וודאי שמעתם על המושג קניית קישורים ולא הבנתם איך ולמה כדאי ל"בזבז כסף" ולקנות קישורים. כמובן שישנן דרכים רבות ומגוונות באמצעותן ניתן להשיג קישורים בצורה חינמית, אך אין ספק כי קניית קישורים יכולה להיות דרך הרבה יותר טובה ואיכותית עבורכם – הנה 4 יתרונות לכך:

הגדלת תנועת גולשים לאתר

קישורים הינם לינקים שלחיצה עליהם מובילה את הגולשים לאתר שלכם, ולכן פעולה כזו עשויה להגדיל באופן משמעותי את קהל הגולשים המשוטטים ברחבי הרשת. יש לציין כי כדי שמטרה זו תתממש יש לקנות קישורים רק מאתרים גדולים, מוכרים או אתרים סמכותיים שקיימת בהם תנועת גולשים גבוהה. אתרים נישתיים שגם כך לא מחזיקים בקהל גולשים גדול לא יצליחו להניב את התוצאות הרצויות, ולכן חבל לשלם על קישורים כאלו.

קידום אתרים אורגני

אחד מהפרמטרים המשפיעים ביותר על דירוג האתר בגוגל הוא קישורים המובילים אל האתר, ולכן קניית קישורים יכולה לשפר מאוד את מיקומו של האתר במנוע החיפוש. מבחינת גוגל הקישורים לאתר מהווים מעין המלצות מאתרים סמכותיים אחרים כי מדובר באתר איכותי וטוב, ולכן גוגל תעדיף להציג לגולשים שלה אתרים כאלו שקיבלו המלצות טובות. קראו בהרחבה על פרסום בגוגל!

מיתוג האתר

נוסף למיתוג האתר מבחינת גוגל, קניית קישורים עשויה לסייע למתג את האתר גם מבחינת הגולשים הרבים המשתמשים בכל יום באינטרנט. כאשר לינק לאתר של העסק שלכם מופיע באתרים גדולים כמו אתרי חדשות, פנאי או אתרים אחרים פופולריים כך העסק מקבל מיתוג חשוב.

חסכון בזמן

קניית קישורים מאפשרת לחסוך לכם זמן רב בהשגת קישורים בדרכים אחרות חינמיות, כמו כתיבת מאמרי אורח באתרים אחרים, כך שמירב המשאבים ממשיכים להיות מנותבים אל ניהול שוטף של העסק. מידע מקצועי והמלצות נוספות ניתן לקבל באמצעות אתר https://silverbull.co!

שירי מלכה

שירי מלכה

שירי היא מעצבת גרפית ומקדמת אתרים עם ידע עצום בתוכנות הפוטושופ אילוסטורייטור אוהבת לצבור ידע ולחקור את עולם הדיגיטל